close
چت روم

اجتماعي


درباره سايت درباره سايت
عکس _ترول_ بازي و نرم افزار موبايل _ كلیپ _ sms _ آموزش _ مطالب زیبا و خواندنی

موضوعات موضوعات

اس ام اس

اس ام اس ضد حال

اس ام اس فلسفي

اس ام اس عاشقانه

اس ام اس مناسبتيي

اس ام اس مذهبي

پ ن پ

گالري عكس

طنز

عاشقانه

ترول

كاريكاتور

سوتي

فتوكاتور

شخصيت ها

ساير

بازيگران

بازي اندرويد

اتومبیل رانی

استراتژیک

اکشن

فکري

نرم افزار اندرويد

لانچر

مرورگر

ساير

كليپ

خنده دار و طنز

ديدني و جذاب

مطالب خواندني

جك و طنز

داستان

داستان طنز

بدانيد !

اجتماعي

پزشكي

شعر

شعر طنز

جذاب

موبايل

اخبار

اخبار تكنولوژي

اخبار علمي

ساير اخبار

اخبار سياست

اخبار جذاب

اخبار سينما

جملات بزرگان

جملات زيبا

جملات ديگر بزرگان

خانواده

خواستگاری و ازدواج

آیین همسر داری

روانشناسی

مذهبی

روایات و احادیث

امر به معروف و نهی از منکر

حجاب دختران

دوستی پسر و دختر


آرشيو آرشيو

مرداد 1396

خرداد 1396

اسفند 1395

دی 1395

مهر 1395

دی 1394

اسفند 1392

بهمن 1392

دی 1392

آذر 1392

شهريور 1392

مرداد 1392

تير 1392

خرداد 1392

ارديبهشت 1392


جستجوگر پيشرفته سايت
?
آخرين ارسال هاي انجمن
آخرين ارسال هاي انجمن


آیا خانمها صورت‌های مردانه را دوست دارند؟آیا خانمها صورت‌های مردانه را دوست دارند؟چه چیز باعث می‌شود بگوییم صورتی زیبا است؟ چه چیز باعث می‌شود همه دوست داشته باشند با کسانی باشند که چهره‌های زیبا دارند؟ در سال‌های اخیر، دانشمندان به تئوری تکامل برگشته‌ اند تا کمکمان کنند درک کنیم چرا بعضی چهره‌ ها به نظر جذاب‌تر از بقیه می‌رسند.

براساس رویکرد تکامل، جذابیت افراد مستقیماً با ارزش آنها بعنوان همسر مرتبط است. یک همسر با ارزش کسی است که قدرت باروری شما را به بهترین نحو تقویت کند. وقتی به گذشته تکاملی نژاد انسان برگردیم، کسی که نشانه ‌های ارزش یک همسر احتمالی را متوجه شده باشد و عمداً یک همسر باارزش انتخاب کرده باشد، بچه‌های بیشتری از او تولید می‌کند. این بچه‌ها هم ژن‌های زیبایی و جذابی را به ارث می‌برند.


بازديد : 130 بار دسته بندي : مطالب خواندني اجتماعي خانواده آیین همسر داری روانشناسی نظر دهيد! [ ]


ترس از نزدیک شدن به افراد غریبه ولی جذاب!


مجله سپیده دانایی: حتی در میان با اعتماد به نفس ترین افراد نیز کسانی هستند که گاهی از لرزیدن دست رنج می برند و در مواجهه با افراد غریبه به لکنت زبان می افتند و صدایشان می لرزد. سوال بسیاری از افراد این است که چگونه در مکالمات با غریبه ها با اعتماد به نفس باشیم و چگونه به مقابله با اضطراب آشنایی برویم. واین الیز، روانشناس آمریکایی در جدیدترین شماره مجله Psychology Today درصدد است که به ما نشان دهد چگونه باید از پس اضطراب ناشی از آشنایی برآمد.

اضطراب آشنایی عبارت است از ترس از نزدیک شدن و آشنا شدن با فرد ناشناسی که شما او را در جمع فرد جذابی دریافتید. اگر شما از اضطراب آشنایی بالینی رنج می برید، بروید و یک درمانگری که بتواند داروهای مناسبی برای شما تجویز کند یا اینکه شما را به قبل از 1984 برگرداند، پیدا کنید. من نمی توانم کمکی بکنم. من بیشتر مکانیک تعاملات انسان ها هستم.

خوشبختانه مثل نرم افزارهای مورد نیاز فایرفاکس هستم که همه مردم به آن نیاز دارند چرا که بیشتر مردم از یک اضطراب آشنایی غیربالینی رنج می برند. یک نوع مشکل رایج که موجب دلسردی ما می شود و مانع از این که به فرد مورد علاقه مان نزدیک شویم و باب آشنایی باز شود. اکثر ما به طور عادی می توانیم زندگی هر روزه خود را به خوبی اداره کنیم اما باز اگر کسی را در جمعی ببینیم و بخواهیم به او نزدیک شویم، دچار همان اضطراب می شویم. باز خشک می شویم و در وضعیتی گیر می کنیم که من به آن «رفتار مرد یخ زده» یا «رفتار دختر یخ زده» می گویم.

این مشکل ممکن است برای هر کسی پیش بیاید. شاید این وضعیت حتی برای خود شما هم که مشغول خواندن این مقاله هستید، رخ بدهد. آن دختر را می بینی؟ معطل چی هستی؟ برو با او صحبت کن. نگاه کن منظورم چی است؟ چندین سال پیش گزارگری با من مصاحبه می کرد، یک گزارشگر تلویزیونی خوش تیپ که برای یک برنامه تلویزیونی کار می کرد. او می خواست درباره آشنایی با غریبه ها بیشتر بداند و من در این مورد چه چیزهایی یاد می دهم.بعد از بیان سوالاتش از من چند سوال پرسید: «مشکل این افراد بازنده که شما به آنها درس می دهید، چیست؟»، «آنها از چه چیز در صحبت با غریبه ها می ترسند؟» میکروفون را گرفتم و به زنی شاد که مشغول خوردن ناهار بود، اشاره کردم و گفتم: «به آن زن خوشحال نگاه کن. برو با او حرف بزن و سعی کن با او صمیمی شوی. البته بدون دوربین و میکروفن.»

شما احتمالا حدس می زنید که او نتوانست این کار را انجام دهد. او منجمد شده بود. زن های بسیاری در سراسر دنیا شبیه این زن هستند. آنها بازنده نیستند. مردمی عادی و موفق اند که در هنگام آشنایی با فردی غریبه، اضطراب به سراغشان می آید. آنها همیشه از رد شدن و ناشناخته ماندن در هراس هستند. اگر از یک نفر در خیابان بپرسید با ترس نزدیک شدن به یک فرد غریبه در یک میهمانی چگونه باید کنار آمد، می بینیم سخنرانی درباب اینکه چقدر آسان می شود با افراد غریبه آشنا شد و با آنها معاشرت کرد، برای شما ایراد می کند.

متاسفانه برخی از افراد برای صمیمی شدن با دیگران از الکل استفاده می کنند. شاید این روش برای آنها کارآمد بوده است اما من فکر می کنم مصرف الکل کار عاقلانه و واقع گرایانه ای نیست و همانند اکثر علاج های رایج برای رفتار یخ زده افراد مناسب نیست. شاید اگر مردم اتکا به الکل را متوقف کنند، صنعت الکل سازی در جهان 95 درصد نفع تجاری خود را از دست بدهد. باشد؛ اینها ارزیابی های شخصی من است اما مهم این است که شما نکته من را گرفته باشید.

شاید شما از روش ان.ال.پی چیزی شنیده باشید. رویکرد ارتباطاتی مبتنی بر برنامه ریزی زبانی/ عصبی که در واقع نوعی شبه علم است. افراد در این رویکرد فقط حقه زدن به ذهن خود برای نترسیدن از حرف زدن با افراد غریبه را یاد می گیرند. آنها از فلش کارتهای خرگوش کوچولو ومدل های پایه دار استفاده می کنند. فالگیرها نیز مدعی اند برای مقابله با اضطراب آشنایی، راهکارهایی دارند. آنچه این دو گروه نمی دانند این است که مشکل این افراد اضطراب نیست، مشکل نبود عمل است.

بنابراین اگر شما تجربه چنین اضطرابی را دارید، دنبال راه حل جادویی برای کاهش ترستان نباشید. به جای این کارها می توانید اضطرابتان را قورت دهید و در هر کجا که فرصت دست داد با غریبه ها حرف بزنید. می دانم که شما وقتی غریبه ها را نگاه می کنید، می ترسید ولی باید به هر ترتیب ممکن به آنها نزدیک شوید.شاید با طرد آنها مواجه شوید اما شما باید در ذهن تان فقط پیروزی را ترسیم کنید.

بعد از یک ماه که اینگونه رفتار کردید از شما می خواهم که رفتار مقابله با ترس را ادامه دهید. این ایده من است که بدن انسان نیاز به ترس دارد. یک آدم سالم ذره ای ترس را در تمام زندگی اش نیاز دارد. بدون ترس شما نمی توانید با خودتان چالش کنید و بزرگ شوید. من تجویز می کنم 2 دقیقه ترس مطلق برای هر روز لازم است.

می خواهم عادت مواجهه با ترس را در درونتان گسترش بدهم. اگر از تاریکی می ترسید چند روز یک بار اتاق تان را تاریک کنید و چند دقیقه ای آنجا بنشینید. همه افراد باید یک مراسم برخورد با ترس برای خود ترتیب بدهند و هر روز آن را تکرار کنند. در جریان زندگی روزمره تان به دنبال افرادی باشید که از برقراری و ارتباط با آنها ترس دارید. برایتان مثالی می زنم. یک روز بهاری در پارک مرکزی نیویورک پیاده راه می رفتم. هوا آفتابی بود و مردم مشغول بازی و خنده بودند. در مسی رخودمبه دو پیرمردی برخوردم که با هم مشغول صحبت بودند. موزیک آرامی را هم گوش می کردند.

بدون اینکه اصلا بفهم آنها چرا تمایل دارند با من حرف بزنند، سر صحبت را باز کردم. اول فکر کردم شاید بخواهند درباره آب و هوا حرف بزنند. شاید می خواستند شیرینی که در دستشان بود تعارف کنند. چه کسی می داند که در ذهن آن دو پیرمرد چه می گذشت. نمی خواستم با صحبت درباره ژورنال انجمن روانشناسی آمریکا که در دستم بود، صحبتم را با آنها شروع کنم.

اما سهل انگارانه این کار را کردم، بدون اینکه راه عاقلانه تری پیدا کنم. وقتی بی حوصلگی شان را دیدم وجدانم به من لگد زد. این کار من بهدلیل ترس آشنایی بود. به خودم قول دادم که دیگر هیچ ترس اجتماعی نداشته باشم. باید همراه آن پیرمردها در پارک شروع به راه رفتن می کردم.

امروز این ترس به راحتی می توانست به حباب یخ زده رفتار من تبدیل شود. آنها بعد از تغییر رویکرد من در صحبت هایم با من همراه شدند و خندیدند. این کار درست بود که برای لحظاتی با آنها گپ زدم. آنها را آدم های جالبی دیدم. برای اجرای نمایشنامه ای آماده می شدند. شاید به نظر شما هم اتفاقی که برایم افتاد مسخره بیاید. من مرد بزرگسالی هستم که تعاملات اجتماعی برای زندگی را برای صدها نفر از مردم و به عنوان کاری معمولی تدریس می کنم اما هنوز اضطراب آشنایی دارم. همه ما می توانیم اضطراب آشنایی را تجربه کنیم اما همیشه فکر نکنید که این اضطراب باعث می شود که در آشنایی با غریبه ها خرابکاری کنید. فقط مهم است دست به عمل بزنید و از روی اضطرابتان رد شوید.

بازديد : 180 بار دسته بندي : مطالب خواندني بدانيد ! اجتماعي نظر دهيد! [ ]


جمله های بسیار جالب مشاهیر درباره زنان و مردان...- زنهایی که به دنبال برابری با مردها هستند آرزوی بسیار کوچکی دارند " تیموتی لیری"
 
- زن بدون مرد مثل یک ماهی بدون دوچرخه است! "گلوریا استاینم"

- شما همیشه می‌توانید برای سالگرد ازدواج ، شوهرتان را غافلگیر کنید. فقط کافی است یادش بیاورید که آن روز سالگرد ازدواج شماست !! "ال شلاک"

- شوهرم گفت به فضای بیشتری احتیاج دارد، من هم او رابه بیرون خانه فرستادم و در را پشت سرش قفل کردم! "رز آنی"

- پرسش: وقتی شوهرت با عصبانیت از خانه بیرون می‌رود چه کار می‌کنی؟

پاسخ: در را پشت سرش می‌بندم! "آنجلا مارتین"

- مردها با یک بیماری وراثتی متولد میشوند. روانشناسان در تعریف این بیماری میگویند: ترس از اینکه اگر به زنی وابسته شوی، مرد مجردی در جای دیگری ممکن است از زندگی بیشتر از تو لذت ببرد! "دیو باری"

- مردها از صفت " جوان " برای زنهای زیر 18 سال و مردهای زیر 80 سال استفاده می‌کنند!! "نانسی لین دزموند"

- اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان میبرد ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون می‌برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می‌شود!! "بالتیمور بیکن"

- فکر می‌کنید قبل از اینکه یک مرد اعتراف کند که گم شده است چند راه دیگر را باید بالا و پایین برود؟! "نویسنده ناشناس"

- تنها 99 درصد مردها هستند که باعث بدنامی 1 درصد باقی مانده می شوند! "نویسنده ناشناس"

- ما نقاط مشترک زیادی با هم داشتیم ، من عاشق او بودم و او هم عاشق خودش بود !!! " شلی وینترز"

- حرفی نیست که زنها کودن هستند، ولی آنها برای این، این طور آفریده شده اند که بتوانند با مردها برابری کنند!!! "جرج الیوت"

- شما خیلی مردهای باهوش را می‌شناسید که با زن‌های کودن ازدواج کرده اند، ولی هرگز زن باهوشی را پیدا نمی‌کنید که با مرد کودنی ازدواج کرده باشد! "اریکا جانگ"

- مردها دارای قوه بینایی هستند ولی زنها از بینش برخوردارند. "ویکتور هوگو"

- وقتی شما نشسته‌اید مردها و بچه‌ها فکر می‌کنند حتما منتظرید تا کسی کاری به شما بدهد تا برایش انجام بدهید!! "سرنا گری"

بازديد : 189 بار دسته بندي : مطالب خواندني اجتماعي جذاب نظر دهيد! [ ]


عکس های جنجالی از ورژن جدید رکوردهای گینس


از اوایل ماه سپتامبر، خبرگزاری های مختلف خبر از آمدن ورژن جدید گینس در این ماه را وعده می دادند.این انتظار زیاد طول نکشید و سرانجام مجموعه ای جدیدی از رکوردهای گینس نیز به ثبت رسید، منتهی این رکوردها منتسب به سال 2013 هستند.کسب رکوردهای گینس، همان انگیزه ای است که باعث می شود تا فرد، برای بدست آوردن این امتیاز، ماه ها و سالها زحمت بکشد.

البته گاهی نیز به طور اتفاقی و یا ژنتیکی و یا حتی بر حسب علاقه موجب می شود تا شما نامتان را در گینس ثبت کنید.این مجموعه رکوردها در هر سال به نام افراد ثبت شده و تا کس دیگری پیدا نشود و جایگزین آن نباشد، همچنان به نام همان افراد قبلی خواهد ماند.

از اوایل ماه سپتامبر، خبرگزاری های مختلف خبر از آمدن ورژن جدید گینس در این ماه را وعده می دادند.این انتظار زیاد طول نکشید و سرانجام مجموعه ای جدیدی از رکوردهای گینس نیز به ثبت رسید، منتهی این رکوردها منتسب به سال 2013 هستند.

با هم برخی از این رکوردها را می بینیم:

عکس های جنجالی از ورژن جدید رکوردهای گینس

این زن ژاپنی مجموعه ای زیبا از عروسکهای کیتی دارد .تعداد این عروسکهای مختلف به 4.519 عدد می رسد که همین موجب ثبت نام این زن خانه دار چینی در کتاب ثبت رکورد گینس 2013 شده است.

عکس های جنجالی از ورژن جدید رکوردهای گینس

جوهانا کواس، پیرزن 86 ساله ای است که اکنون در آلمان زندگی می کند و ملقب به پیرترین ژمیناستیک کار جهان است.او از سن 50 سالگی این حرفه را دنبال کرده و اولین مسابقه اش در سن 56 سالگی برگزار شده است

عکس های جنجالی از ورژن جدید رکوردهای گینس

بزرگترین ساز درام دنیا در آمریکا توسط فردی آمریکایی تبار به نام مارک تمپراتو ساخته شده است.این درام از 340 قطعه ساخته شده است

عکس های جنجالی از ورژن جدید رکوردهای گینس

اوکلاهما، نام بلندقدترین الاغ دنیاست که  155.45 سانتی متر قد دارد

عکس های جنجالی از ورژن جدید رکوردهای گینس

بزرگترین دوچرخه سواری دنیا به وزن 750 کیلوگرم توسط جوانی به نام ون دن بوش در هلند ساخته شده است.

 

بازديد : 291 بار دسته بندي : گالري عكس طنز شخصيت ها ساير مطالب خواندني بدانيد ! اجتماعي جذاب اخبار ساير اخبار اخبار جذاب نظر دهيد! [ ]


زندگی


 

تاریخ تولدت مهم نیست،تاریخ تبلورت مهم است

 

اهل کجا بودنت مهم نیست،اهل و به جا بودنت مهم است

 

منطقه زندگیت مهم نیست،منطق زندگیت مهم است

 

گذشته زندگیت مهم نیست،امروزت مهم است که

 

چه گذشته ای برای فردایت بسازی

 

بازديد : 107 بار دسته بندي : مطالب خواندني داستان اجتماعي شعر جذاب نظر دهيد! [ ]


تلاش كنيد


تلاش كنيد
تلاش كنيد همان گونه باشید كه مي گوييد.
تلاش كنيد همان گونه رفتار كنيد كه از ديگران انتظار داريد.
تلاش كنيد همان گونه رفتار كنيد كه گرفتار عذاب وجدان نشويد.
تلاش كنيد تا راست گويي و صداقت عادت شما شود.
تلاش كنيد هميشه دنبال يادگيري باشيد.
تلاش كنيد با پيدا كردن دوستان جديد دوستان قديمي را هم حفظ كنيد.
تلاش كنيد براي خوب كار كردن خوب هم استراحت كنيد.
تلاش كنيد هميشه براي اطرافيانتان جذاب باشيد.
تلاش كنيد اگر از كسي رنجيده ايد، با خود او صحبت كنيد، نه پشت سر او.
تلاش كنيد وقتي به موفقيتي مي رسيد، آنهايي كه در اين راه به شما كمك كرده اند را فراموش نكنيد.
تلاش كنيد تا عهدي شكسته نشود و اگر هم مي شكند ،شما نباشيد.
تلاش كنيد تا باور كنيد ديگران وظيفه اي در قبال شما ندارند و عامل سعادت يا شقاوت هر كس خود اوست.
تلاش كنيد قدردان لطف ديگران باشيد و با رفتار و گفتارتان آنها را از محبت پشيمان نكنيد.
تلاش كنيد به هر چيز آنقدر بها بدهيد كه استحقاقش را دارد.
تلاش كنيد دنيا را با زيبايي هايش ببينيد

بازديد : 119 بار دسته بندي : مطالب خواندني بدانيد ! اجتماعي جذاب نظر دهيد! [ ]


چگونه با يک جنتلمن اشتباه گرفته شويم


(روشهای جنتلمن شدن)خوش تیپ شدن

خوب اصولا جنتلمن بودن کار سختيه . ولي ميشه از بعضي راه ها وانمود کرد که يعني ما هم آره ! چند تا اصل مهم هست که بدجوري غلط اندازه ، يعني اگه آقايون اين اصول رو رعايت کنن ، کلي مي تونن به خودشون اميدوار باشن که ممکنه با يه جنتلمن واقعي اشتباه گرفته بشن .:Dاولين چيزي که توجه آدمو جلب مي کنه ، بوي عطره ! اصولا بوي آقايون خيلي مهمه ، و مهم تر اينکه از يک کيلومتري به مشام برسه و تا يک هفته بعد هم بمونه . و خوب طبيعتا منظورم از بو ، بوي يه ادوکلن ملايم و با اسم و رسمه ، نه بوهاي استاندارد و خداداد آقايون ! در ضمن خوبه کمي عطر هم به کف هر دو دست زده بشه تا موقع دست دادن تاثير گذار تر از آب در بياد .پارامتر بعدي پوشش ظاهريه . مثلا ,وقتي که فصل زمستونه ، يه پالتوي مشکي کوتاه با دکمه هاي باز و شال گردن طرح دار که رها شده روي پالتو ، کلي آدمو به اشتباه ميندازه . و زياد مهم نيست که زيرش چي باشه ، هر چند که يقه اسکي ساده با شلوار تيره توصيه ميشهخوش تیپ شدن

يکي از مهم ترين اصول جنتلمن بودن ، کفشه ! کفش بايد تميز باشه و واکس خورده و يه مقدار خفن ، بهتره از اين کفش هاي جلو پهن باشه با ضخامت تخت زياد و مهم تر از همه اينکه پاچهء شلوار کاملا رو کفش بشکنه ! و خوب اشتباهي که اکثر آقايون مرتکب ميشن اينه که چون فکر مي کنن جورابشون اون زير ديد نداره ، اصلا به رنگ جوراب اهميت نميدن ، در حاليکه وقتي پشت ميز نشستن ، کاملا رنگ جوراب معلومه و مهم !

خوش تیپ شدن

اما دست ! خوب دست يکي از حياتي ترين (!) اعضاي بدنه و تا قسمتي معرف شخصيت صاحبش ! هر چقدر خوبه که صورت يه آقاي جنتلمن ، بدون مو و صيقلي باشه ، به همون اندازه خوبه که دستاش مودار باشه ! دست هاي خوش ترکيب ، با پوست برنزه ، انگشت هاي بلند و کشيده ، ناخن هاي بيضي و خوش فرم ، از لحاظ سايز هم که خوب طبيعتا بايد به اندازهء لازم بزرگ و قوي باشهخوب آقايوني که دست ها يا سينهء کم مو يا بي مو دارن ، بهتره حتي المقدور از لباس هاي آستين بلند و يقه بسته استفاده کنن . حالا که صحبت مو شد بايد اعتراف کنم که موي سر آقايون به اون صورت قابل توجه نيست ، يعني حتي يه آقاي کم مو يا بي مو هم مي تونه با رعايت اصول فوق ، کاملا توجه اشخاص رو از کچل بودنش به قسمت هاي ديگه معطوف کنه !ساعت هم نکتهء بي اهميتي نيست . از مصرف ساعت هاي طلايي به شدت خود داري کنيد . به جاش از ساعت هاي بند چرمي ( با رنگ مات ) استفاده کنيد و مي تونيد جهت با کلاس تر شدن ، ساعت رو به دست راست ببنديد !راستي کمر بند هم مهمه ها ، محض رضاي خدا از اين کمربند هاي ورني براق يا پوست پلنگي استفاده نکنيد !يه چيز ديگه ، اگه شلوار جين آبي کمرنگ مي پوشيد ، يادتون باشه پاچه هاش رو خط اطو نندازيد ، يه مقدار ضايع ست !کيف و کيف پول هم به شدت معرف شخصيت آدم ها هستن ! به خصوص کيف پول آقايون ، اينکه از اصل کيف پول دارن يا نه ، چه رنگي و چه جنسيه ، و اينکه کيف رو کجا مي ذارن . تو جيب پالتو ، تو جيب کت ، يا تو جيب عقب شلوار ! و خوب از اونجايي که ممکنه با توضيح دادن " تفاوت قرار دادن کيف در محل هاي مختلف " سوء تعبير پيش بياد ، ديگه اين قسمت رو بيش از اين توضيح نميدم . فقط همين قدر بگم که بهتره از کيف پول غير تاشوي چرمي استفاده کنيد و اون رو در جيب داخلي پالتو قرار بديد .;)

اما کمي هم در باب رفتار جنتلمنانه بنويسيم . باب اول : سلام کردن و دست دادن .

خوش تیپ شدن

يک آقاي جنتلمن بايد سعي کنه موقعيت شناس خوبي باشه و حدس بزنه که بهتره اول به کي سلام کنه . موقع سلام کردن هي تکون نخوره و کج و راست نشه ، خيلي ريلکس تو چشم هاي شخص مقابل نگاه کنه و بگه : سلام ! ( نکته : از اصطلاحات مرکب از قبيل سلام عليکم و ... به شدت خود داري کنيد . ) موقع سلام کردن سعي کنيد اسم طرف مقابل رو هم به زبون بياريد ، مثلا بگيد : سلام شفق جان ! ( به خاطر داشته باشيد که شفق جان کاربرد بسيار عميق تر و تاثير گذارتري از شفق خانوم داره . )

از نوع دست دادن يک آقا به خوبي ميشه به ميزان جنتلمنيتش پي برد . بعضي ها با قدرت تمام - انگار که طرفشون قهرمان وزنه برداري دنياست - دست ميدن . اينجور وقتا انگشت هاي طرف مقابل تا مرز له شدگي پيش ميره ، به خصوص اگه انگشتر هم دستش باشه . بعضي ها آروم تر ، اما با صميميت تمام ( ! ) دست مي دن ، انگار که سال هاست پسر خاله هستن و گاهي وقتا يادشون مي ره دست طرفو ول کنن ! اما يک آقاي جنتلمن ، بايد مثل آدم هاي افليج دست بده . يک آقا هيچ وقت براي دست دادن نبايد دستش رو دراز کنه . اگر خانوم مقابل دستش رو جلو آورد(استغفراالله*) ، بايد خيلي نصفه نيمه کاره و عين اشخاصي که دستشون لمسه ، در حد بند انگشت دست طرف رو بگيره و مطلقا هم فشار نده . اينجا به خاطر داشته باشيد که هر چه لمس تر و فلج وار تر ، با کلاس تر !

ادب و آداب حکم مي کند وقتي بانويي را بيرون دعوت مي کنيد ، از کافه گرفته تا رستوران و پارک ، تلفن همراه خود را خاموش کنيد . سينما و تئاتر و کنسرت که جاي خود دارد . و با اين کار توجه و شخصيت خود را نشان دهيد . فرض کنيد در کافه نشسته ايد و مشغول گفتگوييد ، هر ده دقيقه يک بار موبايلتان زنگ مي زند .

سه حالت وجود دارد :

يا ارتباط کاري ست ، که با خاموش کردن موبايل در نهايت ظرافت مي فهمانيد که : " عزيزم ، تو حتي از کار هم برايم مهم تري ."

يا دوستان و خانواده هستند جهت احوال پرسي که بعدا هم مي توانند تماس بگيرند ، خاموش مي کنيد که يعني : " عزيزم ، من مصاحبت با تو را به گفتگو با هر شخص ديگري ترجيح مي دهم . "

در بدترين و شايع ترين حالت ، خانم محترم و نزديک ديگري پشت خط است ، خاموش مي کنيد که يعني : " عزيزم ، تو فعلا بايد تصور کني تنها زن زندگيم هستي و من عمرا سوتي نمي دهم (خاک تو سرت.چند تا چند تا بر می داری ها؟). "

بنابراين در نظر داشته باشيد که در هر حالت خاموش کردن موبايل ، نشانهء شخصيت شماست

بازديد : 147 بار دسته بندي : مطالب خواندني جك و طنز اجتماعي جذاب نظر دهيد! [ ]


پیشنهاد رابطه جنسی دوست پسر و سردرگمی های دختر


 

آقا پسری با دختر خانمی قرار میذارن تا برای ازدواج همدیگرو بیشتر بشناسند، یکی از ترفندهایی که معمولا پسرها برای دستیابی به یک دختر بکار میگیرند بازگو کردن جملات زیر است

 

گامهای اولیه دوستی هایی که امروزه رواج دارند :

رابطه ای بر مبنای دوستی:

یک نگاه، یک پروژه دانشجوئی، محل کار، دانشگاه، مسیر رفتن به مدرسه، اتوبوس مترو تاکسی، اینترنت، خرید و فروش، اس ام اس اشتباه، خیابان، کوچه و ... به هر حال در زمان و مکانی یا بر حسب اتفاق جرقه آشنایی زده میشود و به نوعی آغاز رابطه دوستی بین دو جنس مخالف. مسلما اول هر رابطه ای خوب است و ارتباطات زیاد. با گذر زمان و به میان آمدن احساسات رنگ رابطه تغییر میکند چون دو طرف هدف مشخصی از رابطه دوستی ندارند عموما حجم بالای احساسات را در همان ابتدای رابطه بکار میگیرند تا کم کم احساسات فی مابین دو طرف باعث وابستگی شود برخی ها این وابستگی احساسی را با دوست داشتن و عاشق شدن اشتباه میگیرند همچنان رابطه را ادامه داده تا این وابستگی جای خود را به عادت کردن داده حرفهای تکراری و ...

 

رابطه بر مبنای شناخت بیشتر برای ازدواج (پیشنهاد رابطه جنسی از سوی پسر):

آقا پسری با دختر خانمی قرار می گذارند تا برای ازدواج همدیگر را بیشتر بشناسند، یکی از ترفندهایی که معمولا پسرها برای دستیابی به یک دختر بکار میگیرند بازگو کردن جملات زیر است:

دوست دختر قبلی من بهم خیانت کرد، با من صادق نبود، تو با بقیه دخترها فرق داری، تو دختر پاکی هستی و من به خاطر پاکی تو رو انتخاب کردم.

اگر از این پسر بپرسی چرا شما را دوست دارد جوابهای زیر را خواهید شنید:

دوست داشتن که دلیل نمی خواد، نمیدونم چرا اینقدر دوست دارم، چون تو با بقیه دخترا فرق داری و ...

مدتی کم از رابطه به اصطلاح شناخت برای ازدواج می گذرد ادعای دوست داشتن دو طرف به میان می آید و پسر از دختر درخواست رابطه جنسی دارد. دلایلی که به میان می آورند عبارتند از:

تو اگر من رو واقعا دوست داری باید این رابطه رو با من داشته باشی، تو منو درک نمیکنی من پسرم بهم فشار میاد اگر منو درک میکردی نیازهایم هم برات مهم بود، من و تو متعلق به هم هستیم حتما که نباید اسممون تو شناسنامه هم باشه که بتونیم رابطه جنسی پیدا کنیم، قبل از ازدواج باید با هم رابطه جنسی داشته باشیم که بفهمیم میتونیم پاسخگوی نیازهای جنسی هم باشیم یا نه، تو حتما منو دوست ندرای که پیشنهاد رابطه جنسیم رو رد میکنی.

این شرایطی است که متاسفانه دیر یا زود اکثر دختران در روابط دوستی با آن مواجه می شوند من قصد دارم تا با ارائه مطالب ذیل در این زمینه راهنمای این دسته از دختران باشم.

اولا: یک پسر چرا شما را برای ازدواج انتخاب کرده: مسلما اکثر پسرها فردی را برای ازدواج انتخاب میکنند که طبق گفته خودشان دختر پاکی باشد این موضوع را بارها به دختر بازگو می کنند که تو با بقیه دخترا فرق داری تو دختر پاکی هستی حال سوال اینجاست به نظر شما آیا اگر پسری به پاکی شما ایمان داشته باشد به خود اجازه میدهد تا بواسطه لحظاتی لذت این پاکی زیر پا گذاشته شود؟

دوم: پسرها عموما در پیشنهادات رابطه جنسی خود به دخترها می گویند اگر من رو دوست داری باید به نیازم پاسخ دهی و اگر این کار را نکنی یعنی من رو دوست نداری. سوال اینجاست چرا یک دختر باید با زیر پا گذاشتن عفاف و پاکی خود دوست داشتن خود را به اثبات برساند؟ چرا یک پسر با خویشتن داری و جلوگیری از شهوت و هوس خود دوست داشتن خود را نشان ندهد؟ مگر نه اینکه ادعای دوست داشتن دارد و آیا به این فکر کرده اید که چطور میشود به یک پسر که قادر نیست جلوی نفس خو د را بگیرد برای زندگی تکیه کرد؟

مهم ترین فاکتور: بیش از 90 درصد از روابطی که در آن رابطه جنسی بوجود می آید ازدواج صورت نمیگیرد. بیش از 95 درصد از پسران هرگز راضی نمی شوند با کسی که رابطه جنسی به صورت کامل داشته اند ازدواج کنند. این خاصیت مردان است این در وجود اکثر مردان قرار داده شده است. گرایشهای احساسی پسران پس از رابطه جنسی جای خود را به گرایش جنسی میدهد و فقط بعد از اولین رابطه جنسی رابطه دوستی شما بواسطه انجام رابطه جنسی ادامه می یابد. یک پسر جذب دختری می شود که دیرتر به او راه دهد نه اینکه خود را کامل در اختیار او قرار دهد البته در مورد ازدواج.

و اکثر روابطی (90 درصد) که در آن رابطه جنسی بوجود می آید سرانجامی در پی ندارد. این دست هیچ مردی نیست؛ این در ناخودآگاه پسران نهفته است و غالبا آن دسته از روابطی هم که در آن رابطه جنسی بوجود می آید و به ازدواج ختم می شود به دلایلی همچون (باردار شدن، جلوگیری از آبرو ریزی و...) و حتی اگر چنین هم نباشد در زندگی زناشویی دچار مشکل می شوند. شاید شما فکر کنید دوست پسر شما متفاوت باشد مسلما اگر تجربه کنید پی به محتویات این مقاله خواهید برد.

قانونگذاری در روابطی که برای شناخت بیشتر جهت ازدواج میباشد :

هیچ اشکالی ندارد برای شناخت بیشتر جهت ازدواج ارتباط سالمی وجود داشته باشد اما باید فراموش نکنیم که این رابطه با رابطه دوستی تفاوت دارد و قوانین خاص خود را دارد اولا مدت زمان باید تعیین شود که حداکثر 2 ماه میباشد چون شناخت کامل هیچوقت حاصل نمی شود. با گفتگوی تلفنی زیاد با ارتباط از طریق چت نمی توان به شناختهای اولیه دست یافت و متاسفانه احساساتی که بر دو طرف حاکم می شود هر دو را از شناخت درست منحرف میکند. برای همین به این فکر کنید که پس از این دو ماه ممکن است به این نتیجه برسید که معیارهای یکدیگر را ندارید.

فاکتور مهم: هر زمان فکر انتخاب همسر برای ازدواج هستید باید معیارهایتان مشخص شده باشد (حتما مکتوب باشد) و این معیارهای ثابت شده باشد یعنی باید به سنی رسیده باشید که معیارهای شما برای انتخاب همسر تغییر نکند هر چند که ازدواج سن مشخصی ندارد اما عموما در پسرها سن 26 تا 30 سالگی سنیست که معیارها ثابت شده و در دختران سن 24 تا 27 . البته این شرایط سنی در همه افراد یکسان نیست چرا که بلوغ فکری و رفتاری فرد نیز در این روند موثر است. قبل از به میان آمدن احساسات طرف مقابل را با معیارهای خود مقایسه کنید.

نکته بعدی شهوت در وجود هر مردی پر رنگ است و در وجود زنان هم وجود دارد اما در مردان غریزه جنسی جلو تر از احساسات و در زنان بالعکس است به همین دلیل دختران در صورتی رابطه جنسی برقرار میکنند که واقعا حس کنند از روی دوست داشتن است اما پسران اینگونه نیستند. از اینرو غریزه جنسی میتواند یکی از دلایل پر رنگ ازدواج مردان باشد که گاها خود از آن بی اطلاعند اما امریست طبیعی.

در رابطه ای که برای شناخت است صحبت راجع به مسایل جنسی مناسب نیست، در این زمینه باید در دوران نامزدی صحبت کرد (نامزدی قبل از عقد) نکته مهم اینکه سعی نکنید موقعیت و وجه اجتماعی طرف مقابل شما باعث بشود تا هویت فردی وی را نادیده بگیرید شما در زندگی با هویت فردی آن طرف روبرو هستید نه وجه و موقیعت اجتماعی طرف مقابل (هر انسان دو شخصیت اجتماعی و فردی دارد که متاسفانه در اکثر آدمها تفاوت رفتاری و گفتاری بین این دو هویت زیاد است بعنوان مثال یک استاد دانشگاه، یک دکتر، یک شخصیت برتر اجتماعی دارای وجه اجتماعی مناسبی است شاید رفتارهای مودبانه و با کلاسی در اجتماع از خود نشان دهد اما در منزل یا در حین عصبانیت هویت فردی آن باعث بشود تا الفاظ یا رفتارهای نامناسبی از خود نشان دهد).

مورد بعدی اگر هدف یک پسر ازدواج باشد هر چه زودتر خانواده را در جریان میگذارد حتی اگر شرایط آن مهیا نبود مسلما قرار نیست آدم منتظر بماند تا همه شرایط ایده آل برایش فراهم شود چون اگر منتظر این زما ن بماند شاید چند سالی به طول بینجامد و هیچکس انتظار ندارد که از همان اول زندگی هر پسر صاحب خانه صاحب اتومبیل دارای مدرک و شغل مناسب و ... باشد. ادامه رابطه شناخت باید با اطلاع خانواده ها باشند چرا که خانواده نقش مهمی دارد.

 


بازديد : 234 بار دسته بندي : مطالب خواندني بدانيد ! اجتماعي نظر دهيد! [ ]


روایت جالب رضا کیانیان از شب زفاف یک زن و شوهر(+18)


رضا کیانیان گفت وگویی با ماهنامه صنعت سینما کرده ودربخشهایی از این گفت و گو، گفته خاله وشوهر خاله او بسیار تعارفی هستند و تا آخر عمر در نهایت ادب به هم تعارف می کردند ...

 

مثلا وقتی خاله ام می خواست جلوی شوهر خاله ام چای بگذارد شوهر خاله ام می گفت چرا زحمت می کشید؟ یا خاله ام می گفت قند بیاورم برایتان یا نبات؟ شوهر خاله ام می گفت: راضی نیستم خودم بر می دارم.

کیانیان در ادامه گفته: دوستی می گفت عمه و شوهر عمه من هم در تمام عمر همین قدر تعارفی بودند. من زمانی از عمه و شوهر عمه ام پرسیدم: حاج آقا با این همه ادب و تعارف شب زفاف چه کردید؟

گفت: من و عمه ات را بردند حجله و در را قفل کردند. عمه ات آن سمت نشست و من سمت دیگر. رختخواب هم پهن بود. اما هیچ کدام جرات نداشتیم به هم نگاه کنیم.

بعد از یک ساعتی عزمم را جزم کردم. رفتم به سمت عمه ات و روبنده اش را برداشتم. عمه ات آنقدر خجالت کشید و قرمز شد که من نفسهایم به شماره افتاد و به جای خودم برگشتم.

یک ساعت دیگر گذشت و من عزمم را جزم کرد م و این بار کنارش نشستم و گونه او را بوسیدم. عمه ات هم می گفت: قربون لب و دهنتون چرا زحمت میکشید؟...

بازديد : 697 بار دسته بندي : مطالب خواندني اجتماعي جذاب نظر دهيد! [ ]


دختری که چهره شوهر آینده اش را کشید و درست از آب درآمد!! + عکس


دختری که چهره شوهر آینده اش را کشید و درست از آب درآمد!! + عکس
باران پاتوق : یک زن هنرمند آماتور که اهل انگلستان است ۲ ماه قبل از آشنا شدن با مرد رویاهایش در یک سایت همسریابی تصویری از او را به تصویر کشید که پس از دیدن آن مرد از شبیه بودن او به نقاشی اش بسیار شوکه شد.
“کول مایو” در سال ۲۰۰۹، و وقتی که هنوز مجرد بود یک نقاشی رمانتیک از یک مرد بلند قامت با ریش های تیره رنگ کشید.
“کول” که در آن موقع ۳۱ سال سن داشت زیاد در مورد آن نقاشی فکر نکرد و تنها آن را در گوشه ای از اتاق نشیمن رها کرد. کمی بعد او تصمیم به آشنا شدن با یک فرد مناسب گرفت و از طریق یک سایت همسریابی با فردی به نام مایکل گومن آشنا شد.....

بقيه در ادامه مطلب...

 

 

بازديد : 461 بار دسته بندي : مطالب خواندني بدانيد ! اجتماعي جذاب نظر دهيد! [ ]


پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • گیفت کارت پلی استیشن 100 دلاری

  فرش 1000 شانه

  قیمت پایان نامه

  گیفت کارت اسپاتیفای

  سرور اختصاصی

  تور آنتالیا

  چاپ کاتالوگ چاپ بروشور

  خرید وی پی ان

  خرید جم کلش رویال

  خرید جم کلش

  فروشگاه اینترنتی لباس

  دانلود آهنگ جدید شادمهر

  صرافی ایرانی

  دانلود مقاله فارسی

  دانلود مقاله فارسی

  دانلود مقاله فارسی

  طراحی سایت

  ثبت آگهی رایگان

  دانلود پروژه و پایان نامه

  دانلود فیلم

  درج آگهی رایگان

  تصفیه آب معصومی

  عکس نوشته عاشقانه

  خريد لباس مردانه و بچه گانه

  دانلود آهنگ جدید

  فراسیون

  تشک طبی

  تراکتور کمباین نیوهلند

  خرید اینترنتی لباس مردانه

  تور لحظه آخری

  تور کیش

  فروشگاه انلاین فایل

  هیتر

  هواساز

  خرید بک لینک
 • بک لينک بک لينک